Arslanlaw Hukuk Avukat Hilmiye Arslan Tan

Arslan Hukuk

Yüksek tecrübe ve dinamizmi bir araya getiren, sizi anlayan ve sıkıntılarınıza yaratıcı çözümler sunan bir hukuk ekibi olarak çalışmaktayız. Ofisimiz İstanbul Nişantaşı’nda, iş hayatının en yoğun olduğu noktalardan birinde bulunmaktadır. Av. Hilmiye Arslan Tan tarafından 2007 yılında kurulan ‘ Arslan Hukuk Bürosu ‘ bireysel ve kurumsal nitelikli müvekkillere danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Arslan Hukuk Bürosu her geçen gün büyüyen müvekkil portföyü ile uzmanlaşan, hizmet kalitesinden ödün vermeden müvekkillerinin yanında olmaya devam edecektir.

 

 

Bu Alanlarda İddialıyız

film50Dizi ve Film Oyuncuları Hakları

Büromuz sinema ve dizi oyuncularımızın film şirketlerine karşı oluşabilecek kayıpları, zararları konusunda ise önceki ve şuan ki süreçte olan deneyimleri gelecek davalara bilgisi ve deneyimi tamdır. Film şirketlerinin ise dizi ve sinema oyuncuları ile uzlaşmazlıklarını çözme ve bitirme konusunda sonuç odaklıdır.

Boşanma davalarıBoşanma ve Aile Hukuku

Hukuk büromuz, boşanma davalarınız ve bununla birlikte gündeme gelen mal paylaşımı, nafaka, velayet ve maddi manevi tazminat davalarınızda sizlere hukuki hizmet sunmaktadır.

Şirket BirleştirmeŞirket Birleştirme

Yurtiçindeki ve yurtdışındaki müvekkillerimize şirketler hukuku, şirket devralma ve birleşmeleri, kıymetli evrak hukuku ve her türlü ticari davaların takibi ile sözleşmelerin hazırlanması hususlarında hukuki destek sunmaktayız.