201505.07
0
0

Fikri Sınai Haklar Hukuku

Büromuz dünyada hızla gelişen ticarete karşı habersiz değildir. Yapılacak ve yapılmakta olan ticaret anlaşmaları ile yakinen ilgilenmektedir. Hukuk Büromuz bilmektedir ki, her firmanın, şirketin, hatta ülkelerin bile ticaret ve üretiminde farklı bir imzası, farklı bir lezzeti bulunmaktadır. Üreticilerin bu farklılık ve ayırt edici özelliklerinin korunması, üreticinin mağdur olmaması gerektiğini düşünmektedir. Emek hırsızlığına dur diyen büromuz Türkiye de fikri ve sınai haklar konusunda hassastır. Bu süreçte yaşanabilecek her türlü zorluklara ise göğüs gerecek şekilde hazırlığı tamdır.

Büromuz sinema ve dizi oyuncularımızın film şirketlerine karşı oluşabilecek kayıpları, zararları konusunda ise önceki ve şuan ki süreçte olan deneyimleri gelecek davalara bilgisi ve deneyimi tamdır. Film şirketlerinin ise dizi ve sinema oyuncuları ile uzlaşmazlıklarını çözme ve bitirme konusunda sonuç odaklıdır.

Büromuz yayınlanmış bir sanatsal eseri, dergiyi, kitabı korsan yayıncılık ve her türlü hak ihlaline karşı acımasız ve katıdır. Marka tescili ve markalaşma yolunda yürüyen firmalara ise danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Bu konularda gerek görsel, gerek ise yazılı kaynakları müvekkiller lehinde sıkça denetleyen firmamız gelişen çağa uygun olarak yeni teknolojiyi bilimi ve sanal ortamı iyi kullanmaktadır.

Büromuz görsel ve yazılı medya organlarına danışmanlık hizmeti vermektedir. Yabancı firmaların ülkemizde yapacağı film sinema ve diğer konularda hizmeti bulunmaktadır. Yerli firmaların yurt dışında sinema dizi klip çekimlerinde gerekli izin ve çalışma esasına dayalı olarak alınması gereken her türlü mevzuata yabancı olamamakla beraber deneyimlidir.